Informacja dla jednostek terytorialnych

BLUEKO to marka kotłów produkowanych przez firmę Envo sp. z o.o. (właściciela marki Pereko). Doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat pozwoliło nam stworzyć produkt, który spełnia wszystkie normy i warunki, jakie stawiane są Producentom kotłów stałopalnych przez przepisy prawa polskiego, czyniąc kotły serii Blue, kotłami wyprzedzającymi nawet unijne wytyczne, dyrektywy, dopuszczenia i uwarunkowania. Stworzone przez nas produkty, nie tylko spełniają wszystkie rygorystyczne przepisy opisane w polskich normach (norma 303-5:2012) czy Rozporządzeniach Unijnych (2015/1189 – tzw. EKOPROJEKT), ale co równie istotne, są zaprojektowane w taki sposób, aby służyły Użytkownikowi końcowemu przed długie lata bez obaw o jakąkolwiek awarię w czasie trwania długiego okresu gwarancyjnego. Najistotniejszym jednak z punktu widzenia Użytkownika końcowego jest fakt, iż kotły serii Blue, jak również zestawy EcoBlue są dostępne dla każdego Klienta, nawet tego mniej zamożnego. Dlatego też pragniemy nawiązać współpracę mającą na celu udostępnienie tego innowacyjnego produktu szerokiej gamie osób z możliwością skorzystania z preferencyjnych dofinansowań. Ponadto, przygotowaliśmy dla państwa szereg dodatkowych rozwiązań oraz udogodnień mających na celu m.in. monitoring, oraz analizę użytkowania zakupionych na preferencyjnych warunkach zestawów EcoBlue.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zanieczyszczenia, które wdychamy wraz z powietrzem (zewnętrznym i wewnętrznym), zabijają rocznie ok. 8 mln ludzi na całym świecie. Jak szacuje z kolei Europejska Agencja Środowiska, w Polsce jest to blisko 50 tys. osób każdego roku. Dlatego też z największą przyjemnością zapraszamy do współpracy Włodarzy Miast, gmin, powiatów itp. do nawiązania długofalowej współpracy celem zapewnienia czystego powietrza, w trosce o zdrowie i życie swoich mieszkańców.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z naszym Doradcą Inwestycyjnym. Z przyjemnością umówimy spotkanie mające na celu zarówno omówienie korzyści płynących z zastosowania zestawów EcoBlue, darmowych dostaw paliwa zamówionego przez Użytkowników zestawów, jak również o dodatkowych udogodnieniach płynących dla Jednostki Terytorialnej z tytułu zakupu zestawu przez Klienta końcowego na preferencyjnych warunkach handlowych z dofinansowaniem.

Rafał Erbel
STARSZY DORADCA INWESTYCYJNY

tel. +48 41 389-71-00 wew. 19
fax +48 41 389-71-01
rafal.erbel@grupaenvo.pl